Iniekcje

Podczas wznoszenia nowej konstrukcji należy zadbać o jej odpowiednie zabezpieczenie, które ochroni ją przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Dotyczy to także zbiorników wodnych, które nieustannie poddane są obciążeniom. W celu zapewnienia ochrony wspomnianych obiektów, warto zdecydować się na hydroizolacje iniekcyjne, wykonywane przez naszą doświadczoną firmę.

Oferujemy m.in. uszczelnianie piwnic i fundamentów, pozwalające na podwyższenie trwałości konstrukcji. Osłabienie jej podstaw, może mieć wpływ na kondycję całego budynku. Aby przedłużyć jego żywotność, warto zdecydować się m.in. na hydroizolacje iniekcyjne, wykonywane przez naszą firmę. Dzięki nim, możliwe jest ograniczenie przecieków, co pozwala zminimalizować ryzyko powstania znacznych uszkodzeń.

Na działanie wody podatne są także zbiorniki wodne oraz kanały. Ich odpowiednie zabezpieczenie pozwoli im spełniać swoją funkcję, bez ryzyka powstania uszkodzeń bądź nieszczelności.

Uszczelnianie kanałów oraz zbiorników wodnych, w zależności od rodzaju defektów, wykonywane jest z wykorzystaniem profesjonalnego osprzętu iniekcyjnego oraz środków, w tym m.in. żywic poliuretanowych, żeli akrylowych czy klejów epoksydowych.

Skontaktuj się
z nami